Huwelijksdrukwerk

Als jij ‘ja’ zegt, wij ook! Om de liefde te vieren zijn we er graag bij. Terwijl we nog nagenieten van het verhaal over jullie eerste ontmoeting, creëren we een unieke huwelijksuitnodiging om de mooiste dag van jullie leven aan te kondigen.

We combineren traditionele technieken zoals goudfolie en letterpress met hedendaagse ontwerpen. Bijhorende menukaarten, vieringboekjes, save the date’s of goodybag’s? Dat doen we ook!

Maak een afspraak bij Designcards

Hallo!

Designcards maakt deel uit van de Buroform group en is een atelier boordevol emoties waar we je overstelpen met eindeloze voorbeelden, persoonlijk advies en waar we zorgen dat het drukwerk hélemaal jouw ding is. Het mooiste aan gelegenheidsdrukwerk is de achterliggende emoties te kunnen vertalen aan de hand van ambachtelijke druktechnieken. Drukwerk dat deel uitmaakt van een moment van geluk.

Omdat we geloven in oprechtheid, hebben we besloten om in deze vreemde economische tijden een pauze in te lassen. We kunnen momenteel niet de service en de kwaliteit – gekoppeld aan een snelle deadline - verzekeren die jouw toekomstig drukwerk verdient.

Van zodra we terugkeren naar een normale bedrijfsvoering helpen we je graag en met volle goesting terug verder!


Hieronder vind je een overzicht van designers en partners waarmee we samenwerken:


The Other Concept – Sanya Heylen – sanya@theotherconcept.be
Specialisatie trouwdrukwerk – www.theotherconcept.be

ONZO – Jana Onzo – info@onzo.be
Specialisatie geboortedrukwerk – www.onzo.be

Concep studio – Frederique Vanherck – info@concepstudio.be
Specialisatie geboortedrukwerk & trouwdrukwerk – www.concepstudio.be

Minn momentvormgeving – Olga Lincauten – olga@minn.be
Specialisatie geboortedrukwerk & trouwdrukwerk – www.minn.be

Printthings – Anja Maes – anja@printthings.be
Specialisatie geboortedrukwerk & trouwdrukwerk – www.printthings.be

Studio Loupe – Tara Naegels – tara@studio-loupe.com
Specialisatie geboortedrukwerk & trouwdrukwerk – www.studio-loupe.com

Studio Sa’qia – Saskia Knaps – saskia@studiosaqia.com
Specialisatie geboortedrukwerk & trouwdrukwerk – www.studiosaqia.com

Sophie Thielemansmail@sophiethielemans.com
Specialisatie geboortedrukwerk & trouwdrukwerk – www.sophiethielemans.com